2007.gads

Izstādes decembrī:

- "BĪBELE - GRĀMATU GRĀMATA" - literatūras izstāde par Bībeles rakstiem, tekstiem, tulkojumiem, tajā apslēptajiem dārgumiem, par pirmajiemsoļiem Bībelē , Bībeles atlantu un daudz ko citu. (2007.g. 03.decembrī).

- "ROGOVKIS PĪTERS" - literatūras izstāde, veltīta latgaļu dzejnieka PĒTERA JURCIŅA 75. dzimšanas dienai. (2007.g. 06.decembrī).
- "LAI ZIEMASSVĒTKI NĀK AR PRIEKU, AR CERĪBU - VISS LABI BŪS…" - literatūras skate, veltīta Ziemassvētku un  Jaunā Gada tradīcijām. (2007.g. 06.decembrī).
- ALLAS BUTAKOVAS krustdūrienu tehnikā izšūto gleznu izstādes atklāšana. (2007.g. 18.decembrī).

14.decembrī plkst.13.00
    2007.g. 14.decembrī Krāslavas centrālā bibliotēka svinēja 60.gadu jubileju. 1947.gada decembrī ar rajona izpildkomitejas lēmumu tika izveidota rajona bibliotēka.
     Bibliotēku jubilejā sveica – Krāslavas novada dome, rajona padome, rajona slimnīca, pilsētas skolas, kultūras iestādes, ES Informācijas aģentūra, kolēģi no Daugavpils un Ludzas rajoniem, pašvaldību bibliotēku darbinieki. Savus apsveikumus jubilejā sūtīja KM Bibliotēku daļa, Bibliotēku attīstības institūts, Preiļu un Balvu rajonu galvenās bibliotēkas, kolēģi no Rēzeknes EDIP. Par ilggadēju un kvalitatīvu darbu iedzīvotāju bibliotekārajā apkalpošanā daudzi darbinieki tika apbalvoti ar kultūras ministrijas, rajona padomes un novada domes Atzinības rakstiem. Svētku gaisotni radīja arī rakstnieces Laimas Muktupāvelas un Krāslavas mūzikas audzēkņu uzstāšanās.

29.novembrī plkst.15.00
    Projekta "Krāslavas centrālās bibliotēkas grāmatu fonda latviskošana" prezentācija Krāslavas novada centrālajā bibliotēkā

22.novembrī
    Krāslavas novada centrālajā bibliotēkā notika Krāslavas rajona  bibliotekāru seminārs

13.novembrī plkst.17.00
    Jevgenijas Ruseckas krustdūrienu tehnikā  veidotas gleznas. Aicinam visus interesentus  uz izstādes atklāšanu Krāslavas novada centrālajā bibliotēkā - lasītavā.

06.novembrī
    Krāslavas rajona padomes skates „Krāslavas rajona pašvaldību kultūras iestāžu darba kvalitātes uzlabošana” tautas bibliotēku grupā noteikti uzvarētāji.

Izstādes novembrī:

-  „Es un mana pagātne. Dzimtas koks." - literatūras izstāde, kura iepazīstina mūsu lasītājus ar dzimtu vēstures pētniecību. (2007.g. 01.novembrī).
Ar tādu pašu nosaukumu būs lasāms bibliotekāres Annas Bartušas raksts vietējās avīzēs.
-  „Spānija atmiņās un fotogrāfijās” - fotogrāfiju izstāde, Andrupenes bibliotekāres Janīnas Pužas iespaidi pēc LNB organizēta brauciena uz Spānijas bibliotēkām. (2007.g. 02.novembrī).
- „Rokdarbu pasaulē nav svarīgā valoda
 Laimīgie tie, kuri šajā valodā saprotas…" - bibliotēkas lasītājas Jevgeņijas Ruseckas krustdūrienā izšūto gleznu izstāde pēc žurnāla „Anna” atrastajiem materiāliem. (2007.g. 12.novembrī).

12.-23.novembrī
    Pasākumu cikls „Simts tortes un viena svecīte".

18.-26.oktobrī
        Rajona skates „Krāslavas rajona pašvaldības kultūras iestāžu darbības kvalitāti rezultātu apkopošana”. Izbraukums pa rajona bibliotēku iestādēm.

25.oktobrī plkst.10.00
    Bibliotēku darbinieku seminārs Krāslavas novada centrālajā bibliotēkā.

Izstādes oktobrī:

-  „Pasaules dzīvnieku aizsardzības diena" (2007.g. 04.oktobrī).
-  „Latgales pagātne, tagadne, nākotne” - literatūras skate, veltīta Krāslavā rīkotai Latgales pētniecības institūta konferencei, kura notiks 26.un 27.okt. (2007.g. 15.oktobrī).
- „Lietiškā Krāslava" - fotogrāfiju izstāde no cikla „Par Krāslavu’’ (2007.g. 29.oktobrī).

02.oktobrī
        Bibliogrāfiskā stunda „MANA SKAISTĀ PILSĒTA- KRĀSLAVA” Varavīksnes vidusskolas skolēniem. Pasākums veidots uz novadpētniecības materiālu pamatiem.

01.oktobrī
        Krāslavas novada bibliotēku reorganizācija: Krāslavas centrālā bibliotēka maina savu nosaukumu.
No 01.10. tā ir KRĀSLAVAS NOVADA CENTRĀLĀ BIBLIOTĒKA, kurai pievienota Krāslavas bērnu bibliotēka un Krāslavas novada teritoriālā bibliotēka.

13.-14.septembrī
Krāslavas centrālā bibliotēka, Latvijas Bibliotekāru biedrība, LBB Latgales nodaļa aicina apmeklēt LATGALES NOVADA BIBLIOTEKĀRU 6.PĀRROBEŽU KONFERENCI "NOVADPĒTNIECĪBA MODERNĀ INFORMĀCIJAS TELPĀ" Krāslavas kultūras namā.

10.-14.septembrī
"Rudens ziedu krāšņumā rudens ziedu kompozīciju izstāde.
                                                                   Lasīt vairāk...
Sākot ar 01.augustu lūdzam piedalīties Latvijas Augu vēstniecības velēšanās 2007.
Balsosim par Krāslavas rajona kandidātu.

Izstādes augustā:
-  Latgales Māras atdzimšanai - 15.
-  „...Un saule mūžam mana” (J.Jaunsundrabiņam - 130).
                                                                    Lasīt vairāk...

09.-13.jūlijā
Kursi bibliotēkas darbiniekiem programmatūrai ALISE versija 4.0 Krāslavas centrālā bibliotēkā.

Bibliotēkas darba laiks no 09.-13.07.
Pirmdien
Otrdien
nestrādā
Trešdien
Ceturtdien
Piektdien
14.00 -  18.00

Izstādes jūlijā:

-  „Jaunievēlētais prezidents Valdis Zatlers”.

-  Ivanam - Aivazovskim - 190 : „Jūra...”.

-  „Senā latviešu sēta”.
-  „Lietuviešu autori latviski” (grāmatu svētku ietvaros).

06.jūlijā plkst.11.00

Krāslavas kultūras namā notika 6.Krāslavas rajona Grāmatu svētki.

|>>>   1  2  3  4  5  6  7  8  ...   >>>|