Eiropas Kultūras mantojuma dienas arī Krāslavas novadā!

09.09.2015

Visi interesenti laipni aicināti uz Eiropas Kultūras mantojuma dienu pasākumiem 2015.gada 12.septembrī Krāslavas pils kompleksā un Romas katoļu baznīcā.

Pasākumu programma:

Tematisks pasākums Krāslavas pils kompleksā "Reiz, pirms 250 gadiem... Krāslavas pils stāsts"
11.00 Bezmaksas ekskursija pa pils kompleksu, ar pils fresku apskati (tikšanās pie Tūrisma informācijas centra - atjaunotās Krāslavas pils pārvaldnieka ēkas, Pils ielā 2, Krāslavā)
12.00 J.Savvinas tekstīliju izstādes "Valdzinājums" atklāšana, muzeja krājuma izstādes "Krāslavas pils gleznās" apskate Krāslavas Vēstures un mākslas muzejā (Pils ielā 8, Krāslavā)

Pasākumi Krāslavas Romas katoļu baznīcā

13.00 Izstādes atklāšana "Krāslavas katoļu baznīca gleznās" (no Krāslavas Vēstures un mākslas muzeja krājuma)

14.00 Lekcija par ikonogrāfiju (ikonogrāfe Ņ.Skangale- Začeste)

15.30 Daugavpils Sv.Pētera baznīcas draudzes kora "Angelus Domini" koncerts

18.00 Sv.Mise; pēc Sv.Mises - Polijas restauratoru meistardarbnīca - stāstījums par Krāslavas katoļu baznīcas centrālā altāra restaurāciju

www.mantojums.lv

Afiša