Sāc vērtēt un saņem dāvanu!
02.01.2019

Aizpildi ,,Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” anketu !

Aicinām izteikt savu vērtējumu par izlasītajām grāmatām Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasīšanas veicināšanas programmā ,, Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2018” līdz 2019. gada 31. janvārim

Lai sāktu aizpildīt elektronisko anketu, dodieties uz

Šogad programmas dalībnieki, kuri būs elektroniski nobalsojuši par izlasītajām grāmatām, balvā  saņems oriģinālu lineālu.
Vīriešiem- tēviem, lielajiem brāļiem, vectētiņiem un krusttēviem -, kuri piedalīsies LNB lasīšanas veicināšanas programmā Vecāku žūrija, būs iespēja laimēt TALLINK ceļojuma dāvanu karti, Rīga-Stokholma- Rīga 1-4 personām, izklaides parka Avārijas brigāde ģimenes ieejas kartes 5 ģimenēm, Latvijas Leļļu teātra apmeklējuma kartes 3 ģimenēm, 5 bērnu izklaides parkā Džungļu parks ģimenes dienas ieejas kartes, Rīgas Zooloģiskā dārza ieejas karti ģimenei, Rīgas Motormuzeja biļetes 4 ģimenēm. Bērniem un jauniešiem ir jāaizpilda anketa par 6 grāmatām no sava vecuma grupas grāmatu kolekcijas, bet Vecāku žūrijas ekspertiem par 4 grāmatām no Vecāku žūrijas un 2 no BJŽ grāmatu kolekcijas.

Lai veicas!