Bērnu un Jauniešu ŽŪRIJA 2013 ir KLĀT!

01.07.2013

Mūsdienās ir grūti aizbēgt no pasaules ietekmes, tā seko līdzi gan dzīvē, gan ikdienas gaitās skolā vai darbā, gan mēdijos, gan internetā, gan televīzijā, šķiet, ka vienīgais, kas paliek nemainīgs un neatkarīgs ir GRĀMATA, tādēļ pilnīgi ikviens var meklēt patvērumu, mieru un jaunus piedzīvojumus tieši GRĀMATU BURVĪBĀ.    Ar prieku paziņojam, ka Bērnu un jauniešu žūrija 2013 ir klāt. Krāslavas(Krāslavas bērnu nodaļa; Piedrujas bibliotēka; Kalniešu; Indras;  Robežnieku; Skaistas  ; Kaplavas; Izvaltas;  Aulejas bibliotēka) un Dagdas novada (Dagdas bērnu bibliotēka;  Andrupenes; Andzeļu; Bērziņu; Ezernieku; Šķaunes; Svariņu; Ķepovas; Konstantinovas ) bibliotēkas jau dod lasīšanā grāmatas. Kā jau vairākus gadus pēc kārtas, arī šogad Bērnu žūrija ir sarūpējusi vairākus neaizmirstamus piedzīvojumus un pārsteidzošus mirkļus gan pašiem mazākajiem burtotājiem un ilustrāciju baudītājiem, gan jau rūdītākiem grāmatu mīļiem. Katrai klašu grupai ir atlasītas sešas interesantas un aizraujošas grāmatas. Paši mazākie lasītāji varēs izlasīt intriģējošus stāstus par dažādiem zvēriem, virtuāli apkampties ar milzīgu, bet mīļu lāci. Lielākie žūrijas eksperti tiks ievesti gan šausmu, gan fantāzijas pasaulē, tāpat tiks iepazīstināti ar grāmatām, kur minēti dažādi interesanti vēstures fakti. Turklāt šogad jau otro gadu pēc kārtas ir pārsteigums - arī vecākiem ir iespēja lasīt, vērtēt un izteikt savu viedokli, jo lasīšana ir svarīga ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. To nevar laist garām, tādēļ vecāki, ņemiet savus bērnus pie rokas vai bērni, ķerieties saviem vecākiem un vecvecākiem pie elkoņa un vediet viņus uz bibliotēkām, lai nodotos kopīgam lasīšanas piedzīvojumam.

Mīļi aicināti Bērnu un Jauniešu  žūrijas ekspertu pulkā arī vecāki un pedagogi.

Lai Jums visiem  ir LASĪŠANAS PRIEKS!

Svetlana Ļaksa-Timinska

Komplektēšanas un apstrādes nodaļa