Konkurss “No Eiropas tautu virtuves – ogas”
05.07.2022

Konkurss “No Eiropas tautu virtuves – ogas”

Europe Direct Austrumlatgalē kopā ar Krāslavas novada centrālo bibliotēku aicina iesaistīties konkursā “No Eiropas tautu virtuves – ogas”. Tās mērķis ir pašgatavotu kulinārijas izstrādājumu popularizēšana, izmantojot Eiropas valstu virtuvju receptes.

Lai piedalītos konkursā, nepieciešams:

• Pagatavot kulinārijas izstrādājumu no ogām, izmantojot receptes no Eiropas tautu virtuves
  • Nofotografēt 1-3 bildes un pierakstīt recepti.
  • Līdz 24.07.2022. atsūtīt sagatavotus attēlus un recepti uz kraslbibl@apollo.lv, pierakstot vēstulē savu vārdu, uzvārdu, vecumu un kontakttālruni.

Nosūtot mums sagatavotus attēlus un recepti, Jūs piekrītat attēlu un recepti izmantošanai un publicēšanai, atbilstoši bibliotēkas pasākuma mērķim.

Labākie darbi tiks apbalvoti no Krāslavas novada centrālās bibliotēkas un EK projekta Europe Direct Austrumlatgalē.

27. jūlijā notiks konkursa rezultātu apkopošana un labāko autoru apbalvošana.