Paldies, Ilze, par tikšanos!

12.02.2021

12. februāra  pēcpusdienā vietnē Zoom  notika tiešsaistes tikšanās “Kad mīlestība snieg” ar novadnieci, Aulejas tautas nama kultūras pasākumu organizatori Ilzi Vovku

Ilze 2020. gada oktobrī ir ieguvusi 3. vietu dzejnieces Velgas Kriles vārdam veltītā autoru–iesācēju konkursā "Tu arī mani spēsi izpildīt"Konkursa mērķis bija jauno talantu atklāšana un literāro dotību attīstības veicināšana, jauno autoru dzejas popularizēšana.

Jaunais talants, novadniece Ilze Vovka, tika atklāts arī šajā tiešsaistes pasākumā. Ilzes literārās dotības tika augstu novērtētas. Autore ļoti izteiksmīgi lasīja savu dzeju. Dažs labs skatītājs/klausītājs atzina, ka, klausoties Ilzes dzeju, acīs sariesās aizkustinājuma asaras.

Tiešsaistes tikšanos vadīja Aulejas pagasta bibliotēkas vadītāja Zinaīda Pikmane. Rūpes par pasākuma norises tehnisko nodrošinājumu bija uzņēmusies Krāslavas novada centrālā bibliotēka.

Paldies, Ilze, par tikšanos!