Tiešsaistes tikšanās “Videi draudzīga dzīvesveida labvēlīgā ietekme” ar zaļā dzīvesveida aktīvisti un rakstnieci Zani Nuts
03.06.2021

Krāslavas novada centrālā bibliotēka aicina uz tiešsaistes tikšanos ar zaļā dzīvesveida aktīvisti un rakstnieci Zani Nuts "Videi draudzīga dzīvesveida labvēlīgā ietekme". Tikšanās notiks tiešsaistē Zoom platformā, to būs iespējams apskatīt arī bibliotēkas Facebook lapā un Youtube kontā.

Zane dalīsies ar personīgo pieredzi, kā pievēršanās šobrīd populārajām kustībām - zero waste, minimālisms, vegānisms un off-the-grid maina dzīvi un domāšanu.

Zane Nuts ir latviešu dāmu romānu rakstniece ("Es izgludināju viņa kreklus", "Zosāda", “ Kaut kāds finglieris” ). Papildus grāmatu rakstīšanai Zane ir īstenojusi arī sociālo projektu "Putnu Būris", kura mērķis ir caur cilvēku pieredžu apkopošanu mainīt sabiedrībā valdošos stereotipus par atkarībām, kā arī veicināt atklātību latviešu sabiedrībā.

Dalībai pasākumā var pieteikties līdz 10.06. plkst. 09.00, sūtot savu  e-pasta adresi uz kraslbibl@apollo.lv, lai saņemtu pieslēgšanās saiti vai sekojiet tiešsaistē Krāslavas novada centrālās bibliotēkas Facebook lapā - @kraslavasbiblioteka

Informējam, ka tiešsaistes tikšanās tiks ierakstītas un fotografētas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti bibliotēkas sociālajos medijos.

#europedirectinformācijascentrsAustrumlatgalē #europedirectinformācijascentri #EDAustrumlatgale

#tiešsaistespasākumi #pasākumiKNCB #krāslavasnovadacentrālābibliotēka #KNCB

Rēzeknes Centrālā bibliotēka Preiļu Galvenā bibliotēka Krāslavas novada centrālā bibliotēka