132145

Jauns speciālists bibliotēkā
22.05.2024


Jauns speciālists bibliotēkā.

Marta sākumā Krāslavas novada bibliotēkā sāka strādāt jauna un talantīga meitene Sanita Kokina.

Par savām studiju un dzīves gaitām Sanita raksta:

,,Mācījos Rēzeknes mākslas un dizaina vidusskolā, apģērbu dizaina nodaļā. Pēc vidusskolas beigšanas gadu dzīvoju Nīderlandē.  Tad atgriezos un pēc gada mani pievilināja bibliotekāra darbs. Pirms iesāku strādāt Kalniešu pagasta bibliotēkā 2023. gada maijā, kādu laiku strādāju bērnu apģērbu šūšanā, tad arī aizrāvos ar skaistumkopšanu, beidzu kursus  - Uzacu meistars un Skropstu pieaudzēšanas meistars, vizāžists, kādu laiku ar to arī nodarbojos. 2024. gada sākumā uzsāku savas mācības Rīgā Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) profesionālās pilnveides izglītības programmā "Bibliotēku zinību pamati"(160H), aprīlī sekmīgi apguvu programmu un  pieteicos profesionālās kompetences novērtēšanas eksāmenam, kurš norisinājās šī gada 15. -17. maijā. Eksāmenu sekmīgi nokārtoju un ieguvu bibliotekāra kvalifikāciju.

Man patīk darboties Bērnu literatūras nodaļā. Labprāt veidoju interaktīvās spēles bērniem un jauniešiem. Krāslavas novada bibliotēkā esmu Eiropas Savienības Informācijas Punkta (ESIP) koordinatore.

Esmu daudzpusīgs cilvēks, intereses ir visdažādākās. Apgūstu visu jauno diezgan ātri. Patīk ziemas zveja, riteņbraukšana, grāmatu lasīšana, dažādu ēdienu gatavošana utt.”

Savukārt Krāslavas novada bibliotēkas kolektīvs priecājas par jaunu speciālistu, cerot uz ražīgu sadarbību un Sanitas nesavtīgu kalpošanu grāmatai un lasītājiem.

                                            21.05.2024.
 
      Atpakaļ