Aicina pieteikties dalībai Studentu forumā Prāgā
Apskatīt komentārus (0)


23.12.2015


Āzijas-Eiropas Fonds (ASEF) ir izsludinājis atklātu konkursu studentiem dalībai Studentu forumā, kas laika posmā no 2016.gada 4. līdz 7.aprīlim norisināsies Prāgā, Čehijā.

Studentu forums tiek rīkots vienlaikus ar Piekto ASEM Rektoru konferenci [ārēja saite], un šī gada tikšanās tēma būs „Nodarbinātība: Āzija un Eiropa gatavo jauno paaudzi”. Pasākumi tradicionāli pulcē simtiem universitāšu vadītāju, biznesa jomas pārstāvjus, studentus, kopumā no 51 Āzijas un Eiropas valsts, lai diskutētu par nozīmīgiem abus reģionus interesējošiem augstākās izglītības jautājumiem un izstrādātu rekomendācijas Āzijas un Eiropas valstu izglītības ministriem.

Pieteikumus konkursam interesenti var iesniegt ASEF līdz 2016.gada 22.janvārim. Konkursam var pieteikties visu jomu studenti ar ļoti labām angļu valodas zināšanām vecumā no 18 līdz 30 gadiem. Papildu informācija pieejama tiešsaistē ASEF mājaslapā (.pdf) www.asef.org.

Iepriekš Āzijas un Eiropas valstu universitāšu rektori, biznesa jomas pārstāvji un studenti tikās  Ķīnā, Hangžou, šī gada 23. un 26.martā Ceturtajā ASEM Rektoru konferencē [ārēja saite], izstrādājot  rekomendācijas par to, kā veicināt darba tirgum nepieciešamo prasmju attīstību un sekmēt jauniešu nodarbinātību un inovāciju attīstību. Šīs rekomendācijas Āzijas un Eiropas izglītības ministriem tika iesniegtas Piektās ASEM Izglītības ministru sanāksmes (.pdf) laikā, un tās tika ietvertas arī ministru sanāksmes secinājumos (.pdf). Atgādinām, ka Piektā ASEM Izglītības ministru sanāksme notika Rīgā šī gada 27. un 28.aprīlī, un tas bija viens no Latvijas prezidentūras ES Padomē augsta līmeņa pasākumiem. Interesentiem informācija par 2015.gada ASEM valstu rektoru un studentu izstrādātajām rekomendācijām un Rīgā notikušo Piekto ASEM Izglītības ministru sanāksmi pieejama Izglītības un zinātnes ministrijas mājas lapā www.izm.gov.lv/en/asemme5.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA