ES māja aicina uz semināru „Eiropas Savienība – informācijas meklēšanas ABC”
Apskatīt komentārus (0)


09.01.2014


ES māja ikvienu interesentu 18.janvārī pulksten 11:00 aicina uz semināru „Eiropas Savienība – informācijas meklēšanas ABC”, kura laikā būs iespēja uzzināt par informācijas ieguves iespējās ES datu bāzēs, kā arī ES mājas piedāvātajām iespējām un aktualitātēm 2014.gadā. Seminārs notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28.

 

„Mūsdienās par Eiropas Savienības dažādiem jautājumiem ir pieejams ļoti liels informācijas apjoms, kurā apmaldīties ir pavisam viegli, tāpēc, lai atrastu meklēto, ir jāzina, ko, kur un kā meklēt,” norāda semināra vadītāja, ES mājas Informācijas centra vadošā konsultante Gunita Eberte.

 

Semināra laikā būs iespējams vairāk uzzināt par:

-          ES datu bāzēm un tajā pieejamo informāciju (Europa.eu, EUR-Lex u.c.);

-          ES mājas piedāvātajām iespējām – konsultācijas un pieejamie izdales materiāli;

-          ES aktualitātēm – Latvijas prezidentūra ES Padomē, 2014.-2020.gada Eiropas Savienības fondu plānošanas periods, Rīga - Eiropas kultūras galvaspilsēta.

 

Pasākums tiek rīkots, atzīmējot Eiropas kultūras galvaspilsētas atklāšanas notikumu – tautas līdzdalības akciju „Grāmatu draugu ķēde”.

 

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

 

Papildu informācija:

Juta Šteinerte, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: juta.steinerte@esmaja.lv.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA