ES māja aicina uz Spānijas kino vakariem
Apskatīt komentārus (0)


04.04.2013


Aprīlī ES Mājā sadarbībā ar Spānijas vēstniecību Latvijā ikviens interesents ir aicināts apmeklēt Spānijas kino vakarus – trīs Spānijas vēstniecības Latvijā izvēlētas filmas. Kino vakari notiks 16., 18. un 22.aprīlī ES mājā no pulksten 18:00 – 19:30. Spānijas kino vakarus aicināts apmeklēt ikviens interesents. Filmas būs skatāmas spāņu valodā ar subtitriem angļu valodā. Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas. ES māja atrodas Aspazijas bulvārī 28.

Kinofilmu anotācijas

16.aprīlis pulksten 18:00
BOLA

Ačero Manjas (2000)

Pablo, saukts arī par Bolu, ir 12 gadus vecs zēns, kurš dzīvo kopā ar savu cietsirdīgo tēvu. Sarežģītā situācija ģimenē, par kuru viņš jūtas apkaunots, traucē komunicēt ar citiem vienaudžiem. Skolā ierodas jauns skolēns, kurš kļūst par Bolas draugu un iepazīstina viņu ar citu ģimenes realitāti. Tas viņam dos spēku pieņemt situāciju savā ģimenē un stāties tai pretim. Filma ieguvusi četras Gojas balvas.

18.aprīlis pulksten 18:00
HAVANNAS BLŪZS

Benito Sambrano (2005)

Filma stāsta par diviem jauniem mūziķiem, Rui un Tito, kuriem ir iespēja gūt starptautiskus un finansiālus panākumus pateicoties kādai spāņu kompānijas, bet kas izvirza pāris nosacījumus. Rui to uzskata par to par nodevību un nevēlas kļūt par marioneti, savukārt Tito saprot, ka visa pamatā ir biznesa plāns: kompānijas ir gatava ieguldīt naudu tikai tad, ja ieguldījumi nesīs augļus. Filma ieguvusi divas Gojas balvas.

22.aprīlis pulksten 18:00
METODE

Marselo Piņeiro (2005)

Kādā uzņēmumā ierodas cilvēku grupa, lai iegūtu vienu un to pašu darbavietu. Pārrunu telpā, kurā sākotnēji valda klusums, kamēr kandidāti aizpilda pieteikuma anketas, tiek uzsāktas debates un pārbaudījumi, lai noskaidrotu, kuram no kandidātiem vajadzētu no konkursa izstāties un kuram uzvarēt. Filma ieguvusi divas Gojas balvas.

Papildu informācija:
Juta Šteinerte, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: juta.steinerte@esmaja.lv.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA