Iespēja pieteikt sekmīgus ES fondu projektus Eiropas Komisijas izsludinātajā konkursā “RegioStars Awards”
Apskatīt komentārus (0)


12.02.2016


Jau devīto gadu Eiropas Komisija veiksmīgākos, inovatīvākos un iedvesmojošākos ar Eiropas Savienības (ES) līdzfinansējumu īstenotos projektus aicina pieteikt konkursā “RegioStars Awards”. Arī tepat Latvijā ir īstenoti projekti, ar kuriem varam palepoties ne vien nacionālā, bet daudz plašākā mērogā, tāpēc izmantosim iespēju konkursā pieteikt sekmīgi īstenotus projektus ar augstu pievienoto vērtību vietējai sabiedrībai!

Šogad projektus var pieteikt piecās konkursa kategorijās:

=         gudra izaugsme – jaunas iespējas globālajā ekonomikā;

=         ilgtspējīga attīstība – cirkulārā ekonomika;

=         iekļaujoša izaugsme – integrācija un iekļaujošas sabiedrības veidošana;

=         pilsētas zvaigzne – inovatīvi risinājumi ilgtspējīgai pilsētu attīstībai;

=         efektīva pārvaldība – radīt pārmaiņas, vadot atšķirīgi.

Kā pieteikt projektu?

Konkursam var pieteikties no 15. februāra līdz pat 15. aprīlim. Lai pieteiktu projektu, jāaizpilda pieteikuma forma, kas atrodama Eiropas Komisijas mājaslapā, norādot projekta galvenos mērķus, plānotos vai jau sasniegtos rezultātus, projekta ieguldījumu reģionālā vai nacionālā līmenī, kā arī citu informāciju. Tāpat nepieciešams pievienot vizuālos materiālus jeb fotogrāfijas no projekta kādā no tā īstenošanas fāzēm.

Plašāka informācija par katru no konkursa kategorijām, kā arī ceļvedis pieteikuma aizpildīšanai pieejams šeit.

Aizpildītu pieteikuma formu, lūdzu, sūtīt Finanšu ministrijas Komunikācijas departamentam – Zaigai Puškinai (zaiga.puskina@fm.gov.lv) vai uz e-pasta adresi esfondi@fm.gov.lv. Lai Finanšu ministrija kā ES fondu vadošā iestāde varētu savlaicīgi izskatīt un saskaņot pieteikumā aizpildīto informāciju, savus projektu pieteikumus FM, lūdzu, iesūtīt līdz 1. aprīlim.

Visu ES dalībvalstu “RegioStars Awards” konkursā pieteiktos projektus izvērtēs neatkarīga žūrija, savukārt īpašā pasākumā, kas norisināsies 11. oktobrī Briselē, labākos projektus katrā no kategorijām apbalvos ES komisāre reģionālās politikas jautājumos Korina Krecu un “RegioStars” žūrijas prezidents. Labāko projektu autori saņems “RegioStars” uzvarētāja sertifikātu un medaļu, kā arī par katru konkursa kategorijas uzvarētāju tiks izveidots publicitātes video un īstenota publicitātes kampaņa sociālajos tīklos.

Papildus informācija: http://ec.europa.eu/regional_policy/en/regio-stars-awards
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA