Indrā tiks izveidota sociālā māja
Apskatīt komentārus (0)


14.06.2013


Krāslavas novada dome ir uzsākusi projekta īstenošanu, kura rezultātā Indrā, Rīgas ielā 3 tiks labiekārtota jauna sociālā māja mazturīgajiem iedzīvotājiem. Krāslavas novada dome ir uzsākusi projekta īstenošanu, kura rezultātā Indrā, Rīgas ielā 3 tiks labiekārtota jauna sociālā māja mazturīgajiem iedzīvotājiem. Projekta ietvaros ir paredzēts veikt sociālās mājas ēkas jumta nomaiņu, apkures, kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmas remontu, bet par Indras pagasta pārvaldes līdzekļiem ēkā tiks labiekārtoti trīs dzīvokļi, kas nodrošinās labākus dzīves apstākļus mazaizsargātām un maznodrošinātām personām, kas vēršas pašvaldībā pēc sociālās palīdzības.

 

Sociālās mājas izveidošana novada iedzīvotājiem, kas nonākuši grūtībās, veicinās sociālā pakalpojuma pieejamību un kvalitāti Krāslavas novadā, kā arī sociālajā mājā būs pieejamas dušas telpas un iespēja izmazgāt drēbes, cilvēkiem, kas nevar to izdarīt mājās. Projekta tiešā mērķa grupa ir Krāslavas novada trūcīgie iedzīvotāji, kuriem ir nepieciešams pašvaldības atbalsts.

Projekta kopējais budžets ir 18 723,79 Ls, tai skaitā ELFLA finansējums sastāda 12 600,00 Ls, Krāslavas novada domes līdzfinansējums un PVN apmaksa sastāda 6 123,79 Ls.

Aina Dzalbe
Krāslavas novada domes
Attīstības nodaļas projektu speciāliste
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA