Jauniešiem izsludināta pieteikšanās Strukturētā dialoga vēstnieku programmā
Apskatīt komentārus (0)


14.12.2015


Latvijas Jaunatnes padome (LJP) piedāvā iespēju ikvienam Latvijā dzīvojošam jaunietim, vecumā no 13 līdz 25 gadiemkļūt par Strukturētā dialoga vēstnieku un piedalīties vēstnieku programmas aktivitātēs Latvijā un Eiropā. Jauniešiem, kurus interesē Strukturētais dialogs kā metode darbam ar jauniešiem pašvaldībās, līdzdalība Latvijas un Eiropas līmeņa pasākumos un vēlme izglītoties, iegūt pieredzi un jaunus draugus, pieteikšanās līdz 17.decembrim tiešsaistēhttp://ejuz.lv/vestnieki.

Jaunajiem vēstniekiem tiks nodrošināts: apmācības, dalība Strukturētā dialoga (SD) nacionālajā darba grupā, atpazīšanās zīmes un materiāli uzdevumu izpildei, iespēju būt Latvijas pārstāvim Eiropas Savienības jauniešu konferencē Nīderlandē, Maltā un Slovākijā, iespēja piedalīties apmācībās un pasākumos Latvijā un ārpus tās, līgums par dalību SD vēstnieku programmā, atbalsts un konsultācijas iespēja, apliecinājums un rekomendācijas par dalību vēstnieku programmā.

SD vēstnieku programmas aktivitātes norisināsies no 2016.gada janvāra līdz 2017.gada jūnijam.Programmas ietvaros jaunieši piedalīsies apmācībās 16.-17.janvārī, atklāšanas pasākumā 26.februārī, vismaz 5 popularizēšanas un/vai praktiskajos konsultāciju pasākumos dažādos Latvijas reģionos un 3 dienu noslēguma pasākumā 2017.gada vasarā. Vēstniekiem būs jāsagatavo vismaz 3 publikācijas, foto vai video stāsti par Strukturētā Dialoga V cikla tēmu un jāpiedalās TV un radio intervijās par Strukturētā Dialoga V cikla tematiku un rezultātiem.

Plašāka informācija ir pieejama LJP mājas lapā www.ljp.lv vai rakstot uz e-pastu ljp@ljp.lv.

Informācija sagatavota projekta ”Latvijas Jaunatnes padomes darbības stiprināšana ”LJP 2.0”” (projekta līguma Nr. 2012.EEZ/DAP/MAC/121/1/NAC/075/2014) ietvaros. Projekts tiek finansēts Eiropas Ekonomiskās zonas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas “NVO  fonds” apakšprogrammas “NVO darbības atbalsta programma” ietvaros.

 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA