Piesakies E-prasmju nedēļas semināriem uzņēmējiem klātienē vai tiešsaistē!
Apskatīt komentārus (0)


14.03.2017


 

E-prasmju nedēļas 2017 laikā notiks daudz interesantu pasākumu un semināru – gan klātienē, gan tiešsaistē. 30. marts ir E-prasmju nedēļas tematiskā diena – Digitālās prasmes uzņēmējiem. Aicinām uzņēmējus aktīvi iesaistīties E-prasmju nedēļā un apmeklēt seminārus! Uz tiem vēl var pieteikties un reģistrēties! Sniedzam informāciju par E-prasmju nedēļas semināriem uzņēmējiem.

PROJEKTA “MAZO UN MIKRO KOMERSANTU APMĀCĪBAS INOVĀCIJU UN DIGITĀLO TEHNOLOĢIJU ATTĪSTĪBAI LATVIJĀ” DIGITĀLĀ DARBNĪCA

30.marts, plkst. 11:00 – 13:00
Tiešraide no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM), Peldu iela 25

Darbnīcā tiks apskatītas šādas tēmas:

  • Mācību iespējas mazajiem, mikro uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem saņemot valsts atbalstu mācību kursu apguvei.
  • Kā izveidot klientu vajadzībām atbilstošu mājas lapu, izvēlēties atbilstošāko risinājumu biznesa vajadzībām – pasūtīt izstrādi programmētājiem vai izmantot mākoņrisinājumus, kā arī nodrošināt informācijas atbilstošu attēlošanu uz dažādām ierīcēm – datoriem, planšetdatoriem un mobilajiem telefoniem.
  • Cik daudz šobrīd izmantojam savā ikdienā mākoņpakalpojumus un kā analizēt savus biznesa rezultātus ar vienu no jaudīgākajiem datu analīzes rīkiem Power BI.

Meistarklasē stāstīs par Power BI darbības principiem: savienojumu izveidošana ar datiem, datu apstrāde, analīze un aktuālo datu vizualizācija skaitliskā vai diagrammu veidā informācijas panelī Power BI vidē.

Reģistrējies semināram šeit

 

PROJEKTA MMU DIGITĀLĀ DARBNĪCA JELGAVĀ

28.marts, plkst. 10:00 – 12:00
Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra mazā konferenču zāle, 1. stāvs, Svētes iela 33, Jelgava

Pavisam noteikti nākamie pieci gadi tiek prognozēti kā digitālās ekonomikas gadi, un vairumam Latvijas uzņēmumu tie būs izšķiroši – tie, kuri izmantos savā biznesā tehnoloģiju atbalstu, izvirzīsies priekšgalā, aiz sevis atstājot konkurentus, kas turpinās darboties tāpat kā līdz šim. Šajā darbnīcā pastāstīsim par šādām tēmām:

  • Mācību iespējas mazajiem, mikro uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem, saņemot valsts atbalstu mācību kursu apguvei.
  • Mājas lapa – uzņēmuma reprezentācijai. Kā izveidot uzņēmuma mājas lapu 40 minūtēs?
  • Kā analizēt savus biznesa rezultātus ar vienu no jaudīgākajiem datu analīzes rīkiem Power BI. Ja Jums ikdienā ir nepieciešama aktuālākā informācija par klientiem, par Jūsu preču vai pakalpojumu apgrozījumiem, darījumiem, pasūtījumiem vai pirkumiem, par noliktavā esošām preču krājumiem, par Jūsu uzņēmuma naudas plūsmām – izveidojiet un organizējiet to Power BI vidē.

Meistarklasē stāstīs par Power BI darbības principiem: savienojumu izveidošana ar datiem, datu apstrāde, analīze un aktuālo datu vizualizācija skaitliskā vai diagrammu veidā informācijas panelī Power BI vidē.

Informācija un pieteikšanās rakstot uz e-pastu: antra.skinca@zrkac.jelgava.lv.

 

MEISTARKLASE “MIRKLIS PIRMS KLIK. DIGITĀLĀS DROŠĪBAS PAMATI UZŅĒMUMA VADĪTĀJAM”

30.marts, plkst. 14:00 – 16:00
Tiešraide no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM), Peldu iela 25

Digitāli droši paradumi un drošas ierīces un savienojumi ir digitālās drošības stūrakmeņi, bet visa pamatā ir cilvēks – viņa zināšanas, prasmes un rīcība. Mūsdienās hakeriem daudz vieglāk ir uzbrukt darbinieku nezināšanai un neuzmanībai, nevis ieguldīt savus resursu IT sistēmu laušanā. Līdz ar to visbiežākie uzbrukumu iemesli ir paši darbinieki un viņu neuzmanība un uzņēmēju norobežošanās no uzņēmuma digitālās drošības jautājumiem, atstājot to IT vadītāju ziņā. Kas mūsdienu biznesa vadītājam ir jāzina, lai viņš neapdraudētu sava uzņēmuma datus, naudu un reputāciju?

Meistarklasē stāstīs par drošām ierīcēm, profiliem un savienojumiem, rezerves kopijām, sociālajiem medijiem un kā krāpnieki tos var izmantot, lai piekļūtu uzņēmuma datiem.

Informācija: marta.krivade@e-drosiba.lv.

Reģistrējies semināram: šeit.

 

TIEŠSAISTES TESTI UZŅĒMĒJIEM PROJEKTA “MAZO UN MIKRO KOMERSANTU APMĀCĪBAS INOVĀCIJU UN DIGITĀLO TEHNOLOĢIJU ATTĪSTĪBAI LATVIJĀ” IETVAROS

 

E-prasmju nedēļas laikā no 27. marta līdz 2.aprīlim jebkuram interesentam ir iespēja veikt 3 pašnovērtēšanas testus, ko parasti izpilda ES projekta “Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā” (proj.nr.1.2.2.3/16/I/002) dalībnieki – mazie un mikro uzņēmumi.

  1. “Drošās sadarbības tehnoloģijas”

Novērtē savas zināšanas drošās sadarbības tehnoloģijās. Tās ir tehnoloģijas, kas palīdz datus uzglabāt ārpus uzņēmuma serveriem, tādējādi samazinot izmaksas, kas būtu nepieciešamas datu uzturēšanai.

Pēc testa aizpildes Jums būs iespēja novērtēt iegūtos rezultātus un izvērtēt, kādas zināšanas un prasmes būtu nepieciešams papildināt. Katrs dalībnieks pēc testa aizpildes saņems informāciju par rezultātu un varēs dalīties ar šo testu savos sociālajos portālos FacebookTwitter un Google Plus.

Sākt testu

  1. “Multimediju rīki uzņēmuma reprezentācijai”

Izmantojot tiešsaistes rīku un novērtē savas zināšanas par multimediju rīkiem un kā tie ir izmantojami reprezentācijai. Tie ir rīki, kas palīdz sagatavot vizuālo informāciju par Jūsu produktiem un pakalpojumiem, tādējādi piedāvājot iespēju daudz interaktīvāk reklamēt Jūsu piedāvājumu mājaslapā un sociālajos tīklos.

Katrs dalībnieks pēc testa aizpildes saņems informāciju par rezultātu.

Sākt testu

  1. “IKT drošība un personu datu aizsardzība”

Novērtē savas zināšanas informācijas un komunikāciju tehnoloģiju drošībā un personu datu aizsardzībā. Ikdienas interneta pielietojamības daudzveidībā ļoti svarīgs aspekts ir pārliecināties, lai informācija, ko sniedzam, tiktu maksimāli aizsargāta un novērstas situācijas, ka to ļaunprātīgi izmanto. Tāpēc ikvienam interneta lietotājam ir svarīgi pārzināt prasības, kas būtu jāievēro, lai Jūsu personīgā un uzņēmuma informācija ir maksimāli aizsargāta.

Sākt testu
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA