Pirmsskolas un sākumskolas skolotājus aicina pieteikties eTwinning semināram apvienotajā karalistē par lasīšanas prasmēm
Apskatīt komentārus (0)


06.03.2017


 

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai starptautiskā kontaktu veidošanas seminārā “Lasītprasmes un rakstītpratības attīstīšana mācību procesā un eTwinning projektos”. Seminārs no 25. līdz 27. maijam notiks Ņūkāslā pie Tainas, Apvienotajā Karalistē. Pieteikšanās termiņš – 2017. gada 19.marts, aizpildot tiešsaistes anketu http://bit.ly/anketa_literacy_2017. Semināra darba valoda – angļu.

Seminārā skolotāji apgūs metodes lasītprasmes un rakstītpratības attīstīšanai, lai dažādotu mācību procesu un organizētu veiksmīgus eTwinning skolu sadarbības projektus.

Seminārā skolotāji soli pa solim plānos projektus – apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus. Skolotājiem būs iespēja apgūt eTwinning Live platformas rīkus, kā arī projekta virtuālo TwinSpace vidi.

Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Seminārā piedalās: vairāk nekā 100 skolotāju no dažādām Eiropas valstīm
Tēma: “Lasītprasmes un rakstītpratības attīstīšana mācību procesā un eTwinning projektos”
Laiks: 2017.gada 25.– 27.maijs
Vieta: Ņūkāsla pie Tainas, Apvienotā Karaliste
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 2 skolotāji

Prasības pretendentiem:
•    Pirmsskolas vai sākumskolas pedagogs, kas māca skolēnus vecumā no 5 līdz 11 gadiem
•    Reģistrējies www.etwinning.net
•    Ir idejas eTwinning projektiem
•    Var sazināties angļu valodā
•    Pēc semināra gatavs īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē
•    Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Ņūkāsla – Rīga, ieskaitot transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 19.marta plkst. 24:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē http://bit.ly/anketa_literacy_2017. Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Apvienotajā Karalistē”) vai zvanot uz 67358067.

Informācija par semināru eTwinning.lv tīmekļa vietnē: http://bit.ly/info_literacy_2017
Semināra programma (angļu valodā): http://bit.ly/prog_literacy_2017

eTwinning ir Eiropas Savienības programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā Erasmus+ aktivitāte, kura tiek īstenota, izmantojot projektu kā mācību metodi un nodrošinot kompetenču pieeju izglītībā, veicina pedagogu profesionālo pilnveidi IKT, metodikas un valodu jomā. Reģistrējoties eTwinning, skolotāji var īstenot projektus vietējā un Eiropas mērogā, izmantot bezmaksas tiešsaistes partneru atrašanas, sadarbības un projekta gaitas atainošanas rīkus, kā arī piedalīties vietējā un starptautiskā mēroga pedagogu profesionālās pilnveides pasākumos gan tiešsaistē, gan klātienē. Pašlaik eTwinning.net platformā reģistrējušies vairāk nekā 450 000 skolotāju. Informācija par citiem eTwinning pasākumiem – www.etwinning.lv.

Informāciju sagatavoja:
Baiba Suseja
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatore
(eTwinning komunikācijas jautājumos)
Mūkusalas iela 41 (2.stāvs), Rīga, LV-1004, Latvija
Tālr.:   +371 67358067
www.etwinning.lv
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA