Starptautiskajā brīvprātīgo dienā tika noskaidroti „Gada Brīvprātīgais 2015” balvas ieguvēji
Apskatīt komentārus (0)


22.12.2015


2015.gada 5. decembrī, Izglītības un zinātnes ministrijas organizētajā brīvprātīgo godināšanas pasākumā balvas saņēma arī Eiropas Brīvprātīgā darba organizācijas, kuras aktīvi iesniedz projektus Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrā (JSPA), lai varētu uzņemt un nosūtīt jauniešus Eiropas Brīvprātīgajā darbā programmas „Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros.

„Gada Brīvprātīgais 2015” balvas ieguva brīvprātīgie, kas aktīvi darbojas Latvijas brīvprātīgo kustībā un ar savu nesavtīgo darbību sniedz neatsveramu ieguldījumu savu līdzcilvēku dzīvēs.

„Gada brīvprātīgais 2015” balvu nominācijā „Aktīvākā organizācija programmas „Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros” ieguva biedrība „Radi Vidi Pats” no Liepājas.

„Gada brīvprātīgais 2015” balvu nominācijā „Uzlecošā zvaigzne 2015 programmas „Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros ieguva biedrība “Jēkabpils NVO Resursu centrs”.

Programma „Erasmus+” sniedz iespēju darboties neformāli, veidot un īstenot projektus starptautiskā līmenī, sadarboties ar citu valstu jauniešiem, iegūt nozīmīgas prasmes un iemaņas, attīstot jaunatnes jomu Eiropā un Latvijā. Programmas mērķis ir veicināt Eiropas pilsonības apzināšanos un iesaistīt jauniešus Eiropas nākotnes veidošanā.

Izglītības un zinātnes ministrija ir atbildīgā ministrija par programmas “Erasmus+” īstenošanu Latvijā, savukārt Valsts izglītības attīstības aģentūra un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra nodrošina programmas ieviešanu. Par projektu konkursiem jaunatnes jomā vairāk var uzzināt www.jaunatne.gov.lv sadaļā „Erasmus+”. Savukārt par izglītības un mācību jomas projektiem – www.viaa.gov.lv sadaļā „Erasmus+”.

Avots ŠEIT
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA