Radoši par digitālo mārketingu bibliotēkā

Radoši par digitālo mārketingu bibliotēkā

27. februārī Krāslavas novada centrālajā bibliotēkā Europe Direct Austrumlatgalē projekta ietvaros notika seminārs “Digitālais mārketings” (Capacity Lab > Digital Marketing).

Vieslektori Joren Dobkiewicz (New East direktors) un Alina Hachetlova (kultūras programmu kuratore un mārketinga speciāliste) stāstīja par to, kā uzlabot savu darbu auditorijas iesaistīšanas jomā digitālajā mārketingā.

Organizācijas New East galvenās prioritātes ir jaunās izglītības attīstība un pieejamība Austrumeiropā, sabiedrības līdzdalības veicināšana un pozitīvas pārmaiņas. Projekti, kas apvieno New East, tika dibināti 2016. gadā, lai mainītu reģiona kultūras ainavu un fizisko izskatu.

Semināra laikā Joren un Alina pievērsa uzmanību tādām tēmām:

• komunikācijas stratēģija (organizācijas tēls, skaidra komunikācijas valoda un pozicionēšana),
  • auditorijas izpētes metodes,
  • darbs ar sociālajiem medijiem (ieguvumi, auditorijas datu nozīme, komunikācija dažādos sociālajos tīklos, iepakojuma un komunikācijas pamatprincipi efektīvai komunikācijai),
  • darbs ar datiem,
  • komunikācijas metodes - pasts un vēstneši (programmu dizains, kā veidot informatīvos biļetenus),
  • teksta un vizuālo attēlu atvieglošanas tehnikas.

Interesantā un jaukā atmosfērā ātri noritēja teorētiska un praktiska nodarbība.

Paldies vieslektoriem par vērtīgo informāciju un dalīšanos ar pieredzi digitālajā mārketingā!

#EuropeDirectAustrumlatgalē #Krāslavasnovadacentrālābibliotēka

#KrāslavasNCB #KNCB