Tiešsaistes seminārs “Sadarbība ar medijiem digitālajā Eiropā”
10.11.2021

Lektore un pētniece Guna Spurava no Tamperes Universitātes Informācijas tehnoloģiju un komunikāciju zinātņu fakultātes (Somijā) stāstīs par izmaiņām mediju vidē un mediju lietojumā digitālajā laikmetā, mākslīgā intelekta un algoritmu lomu digitālajos medijos, medijpratības lomu informācijas krīzes laikā un par mediju lietotāju kā mediju satura radītājs un izplatītājs digitālajā vidē.

Gunas galvenais darbības virziens ir izpratnes veicināšana par medijpratības un digitālās pratības lomu sabiedrībā, ar īpašu uzsvaru uz pedagogu, bibliotekāru un neformālās izglītības pārstāvju lomu medijpratības veicināšanā. Semināra laikā dalībnieki iegūs plaša spektra informāciju, kas palīdzēs veidot zpratni par aktuālo situāciju mediju vidē un medijpratības pieaugošo lomu.

Semināra laikā dalībnieki iegūs plaša spektra informāciju, kas palīdzēs veidot izpratni par aktuālo situāciju mediju vidē un medijpratības pieaugošo lomu.

Seminārs notiks projekta „Europe Direct Austrumlatgalē” ietvaros.

Interesentus lūdzam pieteikties līdz 17. novembrim plkst. 9.00, aizpildot reģistrēšanās lapu, norādot savu e-pasta adresi, uz kuru nosūtīsim saiti semināra pieslēgumam.

Reģistrēšanās vietne dalībai seminārā: https://forms.gle/gh3ou6o4XpEWsedn8

Informējam, ka tiešsaistes seminārs tiks fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt publicēti EDICA un bibliotēkas sociālajos medijos.

#europedirectinformācijascentrsAustrumlatgalē #europedirectinformācijascentri

#EDAustrumlatgale #tiešsaistespasākumi #pasākumiKNCB

#krāslavasnovadacentrālābibliotēka #KNCB

Rēzeknes Centrālā bibliotēka Preiļu Galvenā bibliotēka Krāslavas novada centrālā bibliotēka