Bibliotekārā stunda
28.05.2019

Krāslavas Varavīksnes vidusskolas 1. klases skolēni ar skolotājām un vecākiem atnāca  ciemos, lai iepazītos ar bibliotēku.

Bērniem iepatikās visi un viss: iepazīšanās ar bibliotēkas direktori, bibliotekāri un to stāstījums par savu darbu, jauniešu apgleznotā telpa, detektīvu istaba, lasītavas, izstādes ,,Brīnumlādītes” un Jūlijas Koževnikovas foto izstāde ,, Sievietes tēls krievu tautas pasakās”.

Visvairāk patika bibliotēkas cokolstāva apmeklēšana, kur dzīvo grāmatu varoņi un pa naktīm sanāk kopā, lai izstāstītu savus piedzīvojumus.

Bērnu literatūras nodaļā varēja padarboties, pašķirstīt žurnālus, iepazīties ar jauno grāmatu izstādi, paspēt salikt kādu PUZZLI.

Bērni uzzināja, kā var pierakstīties mūsu bibliotēkā. Izrādījās, ka daudzi jau ir mūsu lasītāji no PII apmeklēšanas laikiem.

Bibliotekāri cer, ka lasītāju pulks augs, pateicoties tik lielai bērnu interesei par bibliotēku.

Foto skaties  Bērnu literatūras nodaļas emuārā: http://kraslavasbernubiblioteka.blogspot.com/