117769

No 15.septembra VID apkalpos klientus Krāslavā
30.08.2021


 

No 2021. gada 15. septembra Valsts ieņēmumu dienests (VID) sadarbībā ar Krāslavas novada pašvaldību uzsāk klientu apkalpošanu klātienē Krāslavas novada centrālajā bibliotēkā, kas atrodas Dīķu ielā 5, Krāslavā. VID klientu konsultants būs pieejams katra mēneša trešajā trešdienā no pl. 9.00 – 16.00. 

Par nepieciešamību pieteikties klātienes apmeklējumam aicinām interesēties Krāslavas novada bibliotēkā.

Vēršoties pie VID konsultanta klātienē, lūdzam būt piesardzīgiem un atbildīgiem, un ievērot visus valstī joprojām noteiktos piesardzības pasākumus – vilkt sejas masku, ieturēt 2 metru distanci no citiem cilvēkiem, dezinficēt rokas, ievērot respiratoro higiēnu un citus nosacījumus savai un apkārtējo drošībai. Aicinām atlikt VID apmeklējumu, jūtot elpceļu slimības pazīmes, kā arī nenākt, ja noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingrā izolācija.

Informācija par VID pakalpojumu pieejamību citās Latvijas pilsētās pieejama VID tīmekļvietnē www.vid.gov.lv sadaļā “Kontakti/Kā ar mums sazināties”. 

Atgādinām, ka iedzīvotāji visus VID pakalpojumus var saņemt elektroniski VID Elektroniskajā deklarēšanas sistēmā. VID konsultācijas var saņemt, zvanot uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000 vai uzdodot savu jautājumu rakstiski VID EDS sadaļā “Sarakste ar VID”.  Svarīgi, ka, zvanot uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000, ikviens var saņemt arī personificētu konsultāciju, ja vien zvanot pieslēdzas VID EDS un nosauc tur redzamo kodu. 

Tādēļ aicinām rūpīgi izvērtēt nepieciešamību doties uz klientu apkalpošanas centriem klātienē un turpināt izmantot iestādes pakalpojumus un saņemt konsultācijas attālināti – Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS) vai zvanot uz VID Konsultatīvo tālruni.  

VID Sabiedrisko attiecību daļa 
      Atpakaļ