129895

Pateicības pasākums bibliotēkas atbalstītājiem un dāvinātājiem
Apskatīt komentārus (0)


19.09.2023


Krāslavas novada bibliotēkā arī šogad turpinājās pirms vairākiem gadiem aizsāktā tradīcija satikties bibliotēkas pagalmā, lai pateiktu Pateicības vārdus saviem atbalstītājiem, lietotājiem un dāvinātājiem, kas pauž domas un sajūtas, lai izceltu mūsu kopīgas vērtības.

Šī gada 15.septembrī Krāslavas novada bibliotēkas skaistā rudens ainavu rotāja novada iedzīvotāju, pilsētas viesu un garāmgājēju sarunas un melodijas, krēslu un gleznu skati, pateicības vārdi un domu apmaiņa.

Bija ļoti patīkami satikt tik kuplu bibliotēkas lietotāju pulku - lasītājus, grāmatu un periodikas abonementa dāvinātājus, sadarbības partnerus un citus viesus,  kuri atbalsta Krāslavas novada bibliotēkas, dod spēku plānot nākotnes darbus un ļauj būt tādiem,  kādi mēs esam!

Daži fakti no Krāslavas novada bibliotēkas statistikas datiem: Krāslavas novada bibliotēku 2023. gadā ir apmeklējuši 18240 lietotāji gan klātienē, gan piesakot attālinātos pakalpojumus; šajā gadā ir iegādāti 1359 grāmatu, periodisko izdevumu un citu dokumentu eksemplāri, no tiem 640 ir bibliotēkas atbalstītāju dāvinājums.

Svinīgajā atmosfērā bibliotēkas direktore Valentīna Magidas izteica Pateicības vārdus mūsu viesiem un kolēģiem.

Šis pasākums ir patīkama tikšanās ar novadniekiem, novada pašvaldības pārstāvjiem, kultūras iestāžu kolēģiem, vietējiem uzņēmējiem, novada radošām personībām, bibliotēkas lasītāju klubiņa un aktivitāšu atbalstītājiem un citiem,  kas nav iespējams ikdienā.

Tika sumināti Krāslavas novada bibliotēkas 155 dāvinātāji, atbalstītāji un iedvesmotāji. 

Par pasākuma skanīgo noskaņu pateicamies Krāslavas Mūzikas un mākslas skolas ansambļa “Krāslaviņa” dalībniecēm, vadītājai Olgai Greckai un mūsu bibliotēkas ilggadējam atbalstītājam Jevģēnijam Tadello, kurš visus klātesošos priecēja, piedāvājot melodijas romantiskā saksofona izpildījumā. 

Vēl vienu skaistu pārsteigumu melnbaltās tērpu kolekcijas performanci un eksponēšanu uz manekeniem bibliotēkas viesiem sarūpēja Rīgas Valsts tehnikuma Krāslavas tehnoloģiju un inovācijas centra jaunieši un pedagoģi, prezentējot savu radošumu un praktiskā darba iemaņas no tekstila. Apskatei tika piedāvāti arī koka krēsli un lāva, ko savām meistarīgām rokām izgatavoja Krāslavas Rīgas Valsts tehnikuma jaunieši. Koka krēsli pērn tika prezentēti Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu kokapstrādes nozares profesiju 30. profesionālās meistarības konkursā “Krēsls 2022”, savukārt lāvu izgatavoja 1.kursa audzēkņi kā moduļa noslēguma darbu.

Protams noslēgumā tradicionālais našķu galds. Šoreiz Piedrujas pagasta bibliotēkas vadītāja ar saviem lasītāju kluba dalībniekiem piedāvāja  izgaršot vietējo kulināro piedāvājumu, pagatavojot turpat bibliotēkas pagalmā dārzeņu ragū sautējumu.

Paldies visiem, kas piedalījās, kas palīdzēja un atbalstīja pasākuma norisē un organizācijas gaitā. 

Esat laipni gaidīti Krāslavas novada bibliotēkā. Bibliotēkas durvis jums vienmēr ir atvērtas!

KNB lasītavas vadītāja Margarita Žavnerčika

Fotogrāfijas ir Attēlu galerijā.

Foto autore I.Cabule
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA