"Reizi gadā tikšanās vieta - Krāslavas novada bibliotēkā!"

"Reizi gadā tikšanās vieta - Krāslavas novada bibliotēkā!"

"Reizi gadā tikšanās vieta - Krāslavas novada bibliotēkā!" Šāda abpusēja vārdu apmaiņa vakar izskanēja bibliotēkas telpās tikšanās reizē ar mūsu novadnieci Baibu Vērpi.

Baiba kopš 2016. gada ir strādājusi pie doktora disertācijas «Kūrorta arhitektūras attīstība Jūrmalā» izstrādes un šī gada novembrī  veiksmīgi aizstāvēja  promocijas darbu, iegūstot doktora grādu. Pasākuma laikā klātesošie tikai iepazīstināti ar pētniecības projekta tapšanas procesu arī radošo pieeju, savukārt jaunieši tika uzmundrināti nākamās profesijas izvēlē un pasākuma noslēgumā skanēja personāl DZEJA.

Bibliotēkas lasītājiem jau otro gadu pēc kārtas Baiba dāvina  "DEKO" un "Latvijas Architektūra" žurnālu abonementus, ļaujot novadniekiem iepazīties ar savām publikācijām, veidojot ieskatu arī par Krāslavas pilsētas arhitektūru un Baroka laika mantojumu.

Fotogrāfijas ir Attēlu galerijā

#KNB #krāslavasnb #krāslavasnovadabibliotēka