Viena diena bibliotēkā

Viena diena Krāslavas novada bibliotēkā

4. aprīlī Krāslavas novada  bibliotēkā viesojās Krāslavas ģimnāzijas 3.a klases skolēni ar klases audzinātāju Ainu Kudiņu. Bibliotēkā bija ko skatīt un darīt šajā pavasara dieniņā:

vCeļojošās izstādes ,,Pinocchio” 38 grāmatas, tulkotas dažādās valodās, katrs gribēja pašķirstīt  un apskatīt ilustrācijas.

v Animācijas filmiņas ,,Pinokio piedzīvojumi” skatīšana dažādās svešvalodās izraisīja vēlmi pašiem atrast kādu filmiņu un noskatīties to līdz beigām.

v Krustvārdu mīklas minēšana par Pinokkio jautrajiem un bēdīgiem piedzīvojumiem aizrāva visus.

v Grāmatu izstāde ,,Kriksis, Pīkstīte un citi pasakainie tēli bibliotēkā” un arī video, veltīti Jāņa Širmaņa 120 gadu jubilejai, ierosināja izlasīt kādu J. Širmaņa grāmatu.

v Kultūras kanona spēle bērniem ,,Stāstu stāsts” ieinteresēja skolotāju Ainu.

Normunda Beržinska privātās kolekcijas saktu izstāde ,,Latvijas dārgumi” ieinteresēja zēnus ar  dārgumu meklēšanas vēsturi. v

v Ineses Minovas gleznu personālizstāde ,,Sapņu brīvība: pavadīta vēja spārniem” savaldzināja ikkatru ar skaistumu.

Bibliotekāriem ir prieks dāsni dalīties ar vislabāko, kas ir Krāslavas novada bibliotēkā.

Bildeshttps://ieej.lv/VBIzt

Fotogrāfijas ir Attēlu galerijā.