132222

Lasīšanas stafete
30.05.2024


Labam lasītājam vienmēr iz priekšrocības!

Apgāds Zvaigzne ABC jau devīto reizi organizē lasīšanas veicināšanas konkursu bērniem un jauniešiem “Lasīšanas stafete”. Šogad konkurss notiek sabiedrības iesaistes kustības “Restarts lasīšanai” ietvaros un sadarbībā ar Forum Cinemas un Rīga ZOO.

Konkursā var piedalīties no 14. maija līdz 9. jūlijam. Jālasa grāmatas no piedāvātā grāmatu saraksta, kas publicēts mājaslapā www.stafete.lv un jāizpilda 3 uzdevumi par katru grāmatu.

Izlasot vismaz 1 grāmatu un izpildot 3 uzdevumus par to, var pretendēt uz balvu – 40 eiro, kino biļetēm no Forum Cinemas 2 cilvēkiem un Rīgas ZOO ieejas kartēm 2 cilvēkiem.

Izlasot vismaz 2 grāmatas un izpildot 3 uzdevumus par katru, var pretendēt uz balvu – 90 eiro, kino biļetēm no Forum Cinemas 2 cilvēkiem un Rīga ZOO ieejas kartēm 2 cilvēkiem.

Izlasot vismaz 3 grāmatas un izpildot 3 uzdevumus par, katru var pretendē uz balvu – 140 eiro, kino biļetēm no Forum Cinemas 4 cilvēkiem un Rīga ZOO ieejas kartēm 4 cilvēkiem.

Konkursa noslēgumā katru iesniegto darbu vērtēs žūrija, tiks skaitīti punkti un noteikti labākie dalībnieki katrā vecuma grupā.

Šogad konkursā aicinām piedalīties arī skolotājus, bibliotekārus un vecākus. Viņi var izvēlēties jebkuru grāmatu no piedāvātā saraksta un uzrakstīt recenziju par to. Labākie saņems Apgāda Zvaigzne ABC dāvanu karti 30 eiro vērtībā.

Noslēguma pasākums būs 6. augustā kinoteātrī ForumCinemas, kur apbalvosim labākos dalībniekus un būs iespēja satikt rakstniekus un māksliniekus.

 Piedalies konkursā – lasi grāmatas un pelni balvas!

Ar cieņu

Silvija Tretjakova

Bērnu literatūras centra vadītāja

 Latvijas Nacionālā bibliotēka | Attīstības departaments

+371 29492456 | silvija.tretjakova@lnb.lv | www.lnb.lv
 
      Atpakaļ