2023. gada Krāslavas novada bibliotēkas aktivitātes Europe Direct Austrumlatgalē projekta ietvaros

10.01.2024

2023. gadā Krāslavas novada bibliotēka organizēja interesantas un izglītojošas aktivitātes Europe Direct Austrumlatgalē projekta ietvaros.

Europe Direct Austrumlatgalē piedāvā saņemt atbildes uz jautājumiem par ES, bezmaksas informatīvos materiālus par ES darbības jomām, konkursus un diskusijas par aktuāliem ES jautājumiem, seminārus un apmācības par ES tematiku un informāciju par iespējām iegūt ES fondu finansējumu projektiem.

Arī šogad Krāslavas novada iedzīvotājiem un visiem interesentiem Krāslavas novada bibliotēka piedāvā iesaistīties semināros, vebināros, lekcijās, darbnīcās u.c. aktivitātēs.

#EuropeDirectAustrumlatgale #Krāslavasnovadabibliotēka #KrāslavasNB #KNB