Aicina jauniešus piedalīties video konkursā „Ziemeļu kaimiņi: esmu ziemeļnieks-baltietis!”
Apskatīt komentārus (0)


11.05.2016


 

Ja vēl neesi vecāks par 19 gadiem, izmanto iespēju un piedalies Baltijas Asamblejas un Ziemeļu Ministru padomes biroju Igaunijā, Latvijā un Lietuvā rīkotajā video konkursā „Ziemeļu kaimiņi: esmu ziemeļnieks-baltietis!”

Mēs visi vēlamies būt labi kaimiņi. Kā kļūt par labu kaimiņu? Kas notiek Baltijas jūras reģionā – Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs? Lai kļūtu par labu kaimiņu ir jārīkojas. Ko es varu darīt? Video konkursa mērķis ir veicināt Baltijas valstu un Ziemeļvalstu jauniešu interesi par kaimiņattiecībām un sadarbību Ziemeļeiropā.

Lai piedalītos konkursā, Tev jāizveido 3 minūšu garš video par doto tēmu. Video var iesniegt gan viens autors, gan autoru grupa. Noteikti jānorāda video nosaukums. Ja autors vēlas, var pievienot arī idejas aprakstu, kas nepārsniedz 250 vārdus. Visai informācijai – aprakstam un subtitriem, jābūt angļu valodā.

Seši labākie video saņems Baltijas Asamblejas un Ziemeļu Ministru padomes biroju Latvijā, Igaunijā un Lietuvā naudas balvas. Konkursā uzvarējušie video tiks publicēti Baltijas Asamblejas un Ziemeļvalstu Ministru padomes biroju tīmekļa vietnēs.

Video jāiesniedz līdz 2016. gada 1. septembrim, norādot autora vārdu, uzvārdu, vecumu, adresi, e-pastu un tālruņa numuru.

Konkursa nolikums
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA