Aicinājums piedalīties akcijā "Atpakaļ uz skolu"
Apskatīt komentārus (0)


18.03.2016


Tuvojoties Eiropas dienai, aicinām ar ES jautājumiem strādājošus ekspertus no valsts, pašvaldību un nevalstiskajām organizācijām piedalīties ikgadējā akcijā "Atpakaļ uz skolu" un dodies uz kādu no izvēlētajām skolām, lai jauniešiem pastāstītu par savu darbu, karjeru un pieredzi darbā ar ES jautājumiem.

Šogad akcija norisināsies laika posmā no 14. marta līdz 10. maijam. Eksperti aicināti pieteikties akcijai līdz  23.martam, aizpildot tiešsaistes pieteikuma anketu http://ej.uz/AUS16eksperti.

Pirms aizpildāt pieteikuma anketu, lūdzam izskatīt sarakstu ar skolām, kas ir izteikušas vēlmi uzņemt pie sevis ekspertus: http://ej.uz/AUS16saraksts un atzīmēt anketā skolu, kuru vēlaties apmeklēt.  Dalībai akcijā ir pieteikušās daudzas reģionu skolas, tāpēc būtu lieliski, ja Jūs varētu apmeklēt skolu, kas atrodas Jūsu pilsētā vai tuvumā, vai arī akcijas ietvaros uzaicināt klasi no šīs skolas pie Jums!

Sazināties ar izvēlēto skolu un vienoties par abpusēji izdevīgāko vizītes laiku Jums palīdzēs akcijas koordinators  Eduards Gaušis no jauniešu organizācijas Klubs "Māja", Eduards@klubsmaja.lv, +371 26328212. Tāpat Klubs "Māja" sagatavos informatīvu prezentāciju par aktuālajiem ES jautājumiem, ko eksperti varēs izmantot savas vizītes laikā.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA