Aicinām uz Lendžu estrādes atklāšanu
Apskatīt komentārus (0)


26.05.2015


30. maijā, atklājot vasaras sezonu, Rēzeknes novada Lendžos notiks jaunizbūvētās estrādes iedziedāšanas un iedejošanas pasākums. Jau no plkst.15:00 darbosies piepūšamās atrakcijas bērniem, plkst. 17:00 bērnus gaidīs spilvenu feja uz muzikālu rotaļu programmu „Prieka vitamīns”, savukārt plkst. 18.00 sāksies svētku koncerts „Īdzīdom un īdoncojom”, kurā piedalīsies meža darbinieku vīru koris „Silvicola”, vīru vokālais ansamblis „Ozoli” no Mežvidiem, netradicionālo deju grupa „Šiks” no Bērzgales, deju kolektīvi „Vīmyns” no Feimaņiem, „Kūzuls” no Vērēmiem, jauniešu un vidējās paaudzes deju kolektīvi „Ūdzeņa”, sieviešu vokālie ansambļi „Rūžeņa” un „Omammas”, bērnu popgrupa „Medus” un „Mazais medus”, kā arī Marija Adijāne ar akordeonu. Pēc koncerta paredzēta sadziedāšanās, savukārt plkst. 22:00 uz lustīgu balli aicinās grupa „Nakts pastaiga”.

Lendžu estrāde izbūvēta Eiropas Zivsaimniecības fonda projekta „Brīvdabas estrādes kompleksa būvniecība Lendžu pagasta Lendžu ciemā” ietvaros, par kopējo summu 169 455 EUR. Celtniecības darbu laikā izbūvēta apjumta brīvdabas estrāde, kā arī labiekārtota pieguļošā teritorija aptuveni 3000 kvadrātmetru platībā. Estrādē ir projektētas 3 kora podestu rindas aptuveni 60 dziedātājiem, savukārt skatītāju rindās paredzētas sēdvietas vairāk nekā 200 cilvēkiem. Visa estrādes teritorija būs izgaismota.

Estrādes tehnisko projektu izstrādāja SIA „Arhitekta L. Šmita darbnīca”. Brīvdabas estrādes plānojums un konstruktīvie elementi projektēti saskaņā ar akustikas konsultanta SIA „R&D Akustika” izstrādāto estrādes meta akustiskas analīzi un ieteikumiem.

Afiša ir šeit

Madara Ļaksa,
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA