Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā aicina Jūs piedalīties akcijā "Atpakaļ uz skolu 2017"!
Apskatīt komentārus (0)


06.03.2017


Akcija "Atpakaļ uz skolu 2017" norisinās no 20. marta līdz 12. maijam. Tās laikā Eiropas Savienības (ES) institūciju darbinieki, valsts amatpersonas, NVO pārstāvji un citi Eiropas lietu eksperti dodas uz skolām, lai ar jauniešiem dalītos savā darba pieredzē un zināšanās par Eiropas Savienības aktualitātēm.

Akcijas mērķis ir tuvināt institūcijas jaunajai paaudzei un sniegt skolēniem unikālu iespēju pārrunāt ES jautājumus ar cilvēkiem, kuri savā ikdienā saskaras ar dažādiem Eiropas Savienības aspektiem un aktuālajiem notikumiem. Kā Eiropas lietu eksperts akcijā "Atpakaļ uz skolu" var iesaistīties ikviens, kura darba pieredze ir saistīta ar Eiropas Savienības tematiku. Ne tikai politisko jautājumu ziņā, bet arī sadarbojoties ar citu ES valstu partneriem un īstenojot ES finansētus projektus; veicinot Latvijas integrāciju ES; vai savā konkrētajā darbības jomā pārstāvot Latvijas intereses Eiropas Savienībā.

Eiropas lietu eksperti akcijai var pieteikties no 20. februāra līdz 24. martam, aizpildot tiešsaistes anketu http://ej.uz/AUS17eksperti . Pēc anketas aizpildīšanas akcijas koordinatori sazināsies ar ekspertu un palīdzēs vienoties ar izvēlēto izglītības iestādi par abpusēji ērtāko vizītes norises laiku. Eksperti saņems padomus vizītes norises plānošanai un vairākas jau sagatavotas prezentācijas, kuras pēc izvēles var tikt izmantotas vizītes laikā.

Plašāka informācija par pieteikšanos - http://ej.uz/AUS17infoEkspertiem 

Akciju „Atpakaļ uz skolu 2017” rīko Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbība ar jaunatnes organizāciju „Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai”.

Aktuālā informācija par akcijas norisi - http://esmaja.lv/atpakal_uz_skolu
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA