Eiropas Mobilitātes Nedēļa 2017
Apskatīt komentārus (0)


07.07.2017


Eiropas Mobilitātes Nedēļa 2017 Latvijā un Eiropā norisināsies no 16. līdz 22.septembrim. Jau tradicionāli nedēļas ietvaros Rīgā un citviet Latvijā notiks “Ar velo uz darbu diena” (19.09.), kurā īpaši suminās velobraucējus, kā arī “Diena bez auto” (22.09.).

Eiropas Komisijas iniciētās kampaņas Eiropas Mobilitātes Nedēļas 2017 ietvaros pašvaldības, uzņēmumi, skolas un nevalstiskās organizācijas tiek aicinātas īstenot pasākumus, kas veicina Latvijas iedzīvotāju gudru un videi draudzīgu pārvietošanos un piedalīties Eiropas Mobilitātes Nedēļas 2017 Nacionālajā konkursā. Eiropas Mobilitātes Nedēļa 2017 Latvijā un Eiropā norisināsies no 16. līdz 22.septembrim. Tās laikā aicinām ar dažādu pasākumu un akciju palīdzību mudināt iedzīvotājus mainīt ikdienas pārvietošanās paradumus, izmēģināt jaunus pārvietošanās līdzekļus – pārvietošanos ar velosipēdu, sabiedrisko transportu, elektromobiļiem, skrituļdēļiem, skrejriteņiem, kā arī doties ikdienas gaitās ar kājām. Jau tradicionāli nedēļas ietvaros Rīgā un citviet Latvijā notiks Ar velo uz darbu diena (19.09.), kurā aicinās īpaši sumināt velobraucējus, kā arī Diena bez auto (22.09.).

Lai papildus motivētu pašvaldības, uzņēmumus un citas organizācijas, ir ieviests Eiropas Mobilitātes Nedēļas Nacionālais konkurss. Svinīgi noslēdzot nedēļu, 22. septembrī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) notiks pieņemšana, kurā tiks cildināti visi konkursa laureāti.

Konkursa nolikums, vadlīnijas un vizuālie materiāli veiksmīgai pasākumu norisei ērti pieejamas izmantošanai vienuviet VARAM mājas lapā.

Pašvaldības tiek aicinātas reģistrēties dalībai Eiropas Mobilitātes nedēļai, kas vienlaikus ietver arī reģistrēšanos Eiropas Mobilitātes nedēļas nacionālajam konkursam ŠEIT, savukārt uzņēmumi, skolas un citas organizācijas ŠEIT. Pašvaldības, kuras būs izpildījušas visus kritērijus, saņems tiesības piedalīties starptautiskajā EUROPEANMOBILITYWEEK Award.

Plašāka informācija: http://www.varam.gov.lv/lat/lidzd/konkursi/eiropas_mobilitates_nedela_2017/
https://www.facebook.com/GudraisPilsetnieks
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA