Iespējas jauniešiem kļūt par brīvprātīgajiem dažādos projektos
Apskatīt komentārus (0)


24.03.2017


 

Eiropas Komisija izveidojusi jaunu iniciatīvu „Eiropas solidaritātes korporācijas” (European Solidarity Corps). „Eiropas solidaritātes korporācijas” ir iniciatīva, kuras mērķis ir nodrošināt jauniešiem iespējas būt brīvprātīgajiem dažādas tematikas projektu ietvaros, kas saistīti ar aktuālāko krīzes situāciju seku likvidēšanu vai Eiropas mēroga problēmjautājumu risināšanu.

Iniciatīvas mērķa grupa: Jaunieši vecumā no 17 līdz 30 gadiem.

Jaunieši tiek aicināti reģistrēties un izveidot savus brīvprātīgo profilus īpašā Eiropas Savienības mēroga datu bāzē, kurā jānorāda vēlamā brīvprātīgā darba veids, valsts, uz kuru brīvprātīgais vēlētos doties šo darbu veikt, kā arī citi brīvprātīgo atlasei nepieciešami dati.

Brīvprātīgo atlase: Eiropas Komisijas institūciju atbalstītajos projektos iesaistītajām organizācijām būs iespēja atlasīt sava projekta vajadzībām un mērķiem atbilstošākos brīvprātīgos no brīvprātīgo datubāzes. Eiropas Komisijas pārstāvji plāno, ka pirmie projekti, kuros varēs iesaistīt datubāzē reģistrētos brīvprātīgos tiks iesniegti jau 2017. gada pavasarī un pirmie no datubāzes atlasītie brīvprātīgie varēs iesaistīties projektos jau sākot no 2017. gada jūnija.

Aicinām pievērst uzmanību tam, ka Eiropas Savienības programma „Eiropa pilsoņiem” (2014 – 2020) ir saistīta ar iniciatīvu „Eiropas solidaritātes korporācijas” un projektu iesniedzējiem, kuri plāno iesniegt projektus šīs programmas ietvaros būs iespēja tajos iesaistīt brīvprātīgos no vienotās datubāzes vai īstenot projektus, kuros tiek sasniegti arī iniciatīvas „Eiropas solidaritātes korporācijas” mērķi.

Plašāka informācija par Eiropas solidaritātes korporācijām pieejama ŠEIT
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA