Pieredzes pēcpusdiena par jauniešu nodarbinātību
Apskatīt komentārus (0)


23.09.2013


Šī gada 24.septembrī, Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28 noritēs pieredzes pēcpusdiena par tēmu „Jaunieša iespējas perspektīvai nākotnei”. Aktīvi jaunieši, kas spējuši saredzēt iespējas, lai attīstītos veiksmīgai nākotnei, ļaus ieskatīties savu izvēļu iedvesmojošajos gala iznākumos. Pieredzē dalīsies arī Baiba Sipeniece – Gavare.

Par jaunieti Latvijā tiek uzskatīts cilvēks vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Lai arī ir liela atšķirība starp 13 un 25 gadīgu jaunieti, tos vieno kas kopīgs un tās ir iespējas. Iespējas nemitīgi attīstīties, meklēt sevi, mērķtiecīgi tiekties uz kaut ko, kā arī būvēt savu nākotni ļoti dažādos virzienos. Atliek apzināt šīs iespējas, censties iepazīt tos cilvēkus, kas spēj iedvesmot uz lieliem darbiem un nemitīgi tiekties jaunatklāt sevi, nepazūdot vieglāko ceļu izvēlēs vai sliktākajā gadījumā kaut kāda veida atkarībās.

Lai aktualizētu tēmu par to, kā jaunietis Latvijā un Eiropā var sevi nodarbināt, jau laikus uzkrājot sev vērtīgu pieredzi nākotnei un dzīvei kopumā, pieredzes pēcpusdienu veidos četri dažādu, bet aktīvu personību stāsti.

Pieredzē dalīsies:
• INGA ĒRGLE, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) absolvente, vairākkārt izmantojusi iespēju doties ERASMUS apmaiņas programmā, praktizējoties ārzemju uzņēmumā. Inga iekļauta arī RTU Zelta fonda studentu izlasē.
• KLĀVS GALENIEKS, aktīvs RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes students, kas savu jaunieša dzīvi pilnveido ar darbību Latvijas Jauniešu organizācijā „Tellus”, RTU Studentu parlamentā, kā arī citu organizāciju projektos.
• BAIBA SIPENIECE – GAVARE, Latvijā populāra TV šovu vadītāja, kā arī RADIO cilvēks (tagad - radio „STAR FM” rīta raidījuma vadītāja), spilgta un iedvesmojoša personība.
• JĀNIS VĪTOLS, XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku brīvprātīgo koordinators, ikdienā sevi dēvē par nākotnes arhitektu.

Pieredzes pēcpusdienas sākums: plkst.15.00 - to gardi papildinās arī kafijas pauze.

Interesentus lūgums līdz 24.septembrim pieteikties elektroniski, aizpildot ŠO PIETEIKŠANĀS ANKETU.

Pieredzes pēcpusdienu „Jaunieša iespējas perspektīvai nākotnei” organizē Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments sadarbībā ar Eiropas Savienības māju.

INFORMĀCIJU SAGATAVOJA:
RTU Studentu parlamenta
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Līga Lasmane
Tālr.: +371 22192415
E-pasts:
liga.lasmane@rtusp.lv
www.rtusp.lv
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA