Piesakies semināriem Eiropas Brīvprātīgā darba akreditētajām un jaunajām organizācijām
Apskatīt komentārus (0)


27.05.2015


Lai uzlabotu programmā “Erasmus+: Jaunatne darbībā” īstenoto Eiropas Brīvprātīgā darba projektu kvalitāti, kā arī, lai organizācijām, kuras līdz šim nav īstenojušas Eiropas Brīvprātīgā darba projektus, izskaidrotu projektu būtību un ieguvumus, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina uz bezmaksas semināriem – 8. jūnijā akreditētajām organizācijām, 11. jūnijā – jaunajām organizācijām.

8. jūnija seminārs

Semināra mērķa grupa: programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu Eiropas Brīvprātīgais darbs iesniedzēji – akreditēto organizāciju pārstāvji. Norises vieta: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (Mūkusalas ielā 41, Rīgā). Norises laiks: 8. jūnijs no plkst. 14:00 līdz plkst. 16:00.

Darba programma:

 • Eiropas Brīvprātīgā darba projektu kvalitātes kritēriji;
 • Biežākās kļūdas, ko pieļauj, iesniedzot un īstenojot Eiropas Brīvprātīgā darba projektus;
 • Praktiski ieteikumi un labās prakses piemēri;
 • 2015. gada aktualitātes “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektos;
 • Jautājumi un atbildes par projektu veidlapu aizpildīšanu;
 • Noteikumi par projektu rezultātu publicitāti.

Lai pieteiktos semināram, lūdzam aizpildīt tiešsaistes pieteikuma anketu http://bit.ly/1FkdXQN. Pieteikšanās iespējama līdz 2. jūnija plkst. 17:00. Apstiprinājumu dalībai semināram nosūtīsim uz elektroniskā pasta adresi līdz 5. jūnija plkst. 12:00.

11. jūnija seminārs

Semināra mērķa grupa: jebkura organizācija, kas vēl nav veikusi akreditācijas procesu, lai īstenotu Eiropas Brīvprātīgā darba projektus. Norises vieta: viesnīca “Bellevue Park Hotel Riga” (Slokas ielā 1, Rīgā). Norises laiks: 11. jūnijs no plkst. 13:00 līdz plkst. 16:00 (reģistrēšanās no plkst. 12:30).

Darba programma:

 • Programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” iespējas un mērķi;
 • Vispārēja informācija par Eiropas Brīvprātīgā darba projektiem – aktivitātēm, ieguvumiem, finansējumu;
 • Organizācijas akreditācijas process un veidi;
 • Neformālās izglītības metodes;
 • Noteikumi par projektu rezultātu publicitāti;
 • Praktiski ieteikumi un labās prakses piemēri;
 • Jautājumi un atbildes.

Lai pieteiktos semināram, lūdzam aizpildīt tiešsaistes pieteikuma anketu http://bit.ly/1PI2IkP.

Pieteikšanās iespējama līdz 5. jūnija plkst. 17:00. Apstiprinājumu dalībai semināram nosūtīsim uz elektroniskā pasta adresi līdz 9. jūnija plkst. 17:00.

Programma „Erasmus+” sniedz iespēju darboties neformāli, veidot un īstenot projektus starptautiskā līmenī, sadarboties ar citu valstu jauniešiem, iegūt nozīmīgas prasmes un iemaņas, attīstot jaunatnes jomu Eiropā un Latvijā. Programmas mērķis ir veicināt Eiropas pilsonības apzināšanos un iesaistīt jauniešus Eiropas nākotnes veidošanā.

Izglītības un zinātnes ministrija ir atbildīgā ministrija par programmas “Erasmus+” īstenošanu Latvijā, savukārt  Valsts izglītības attīstības aģentūra un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra  nodrošina  programmas ieviešanu. Par projektu konkursiem jaunatnes jomā vairāk var uzzināt www.jaunatne.gov.lv sadaļā „Erasmus+”. Savukārt par izglītības un mācību jomas projektiem – www.viaa.gov.lv sadaļā „Erasmus+”.

Papildus informācija: Kintija Bulava Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Komunikācijas daļas vecākā referente Tālr.nr. 67356247 e-pasts: kintija.bulava@jaunatne.gov.lv
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA