Sākusies projektu pieteikšana ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmai “Valsts administrācija”
Apskatīt komentārus (0)


31.01.2017


Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma „Valsts administrācija” darbojas ar mērķi veicināt administratīvā darba metožu harmonizēšanu valsts pārvaldes sektorā. Programmai var pieteikties valsts pārvaldes un pašvaldību darbinieki (2-8 personas grupā).

Programma atbalsta pieredzes apmaiņu veiksmīgu risinājumu aizgūšanai, sadarbības tīklu veidošanu, administratīvā darba metožu un likumdošanas harmonizēšanu un Baltijas jūras reģiona konkurētspējas pasaulē sekmēšanu.

Programmu administrē Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Igaunijā, kontaktpersona Madis Kanarbik, +372 7423625, public.administration@norden.ee.

2016.gadā Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma Valsts administrācija saņēmusi 83 pieteikumus no valsts un pašvaldību ierēdņiem. No tiem 68 pieteikumi tika apstiprināti un kopējais piešķirtais budžets ir 341 289 eiro. No Latvijas saņemti 19 pieteikumi un atbalstīti 17.
Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma Valsts administrācija 2016 statistika.

Nākošais pieteikšanās termiņš 2017.gada 30.marts. 
Informācija par programmu šeit.

Kontaktpertsona Latvijā:
Daina Mežecka,
+371 29394399, daina@norden.lv

10.februārī no plkst. 14:00 līdz 16:00 Valsts administrācijas skolā (Raiņa bulvāris 4, 1.stāvs, 118.telpa) notiks seminārs par Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas „Valsts administrācija” piedāvātajām iespējām. Semināra mērķis ir informēt par programmas mērķiem, kam tā paredzēta un kā tā darbojas.

Daina Mežecka, programmas administratore Latvijā, detalizēti stāstīts par projekta pieteikumu sagatavošanu, projekta vērtēšanas kritērijiem un raksturīgākajām kļūdām. Tāpat semināra varēsiet dzirdēt labās prakses piemērus un uzzināt par pieredzi projektu īstenošanā, starptautisku pieredzes apmaiņas vizīšu un semināru plānošanā un īstenošanā, ārvalstu partneru meklēšanā un rezultātu izplatīšanā. Savā pieredzē dalīsies Būvniecības valsts kontroles biroja pārstāve Nelda Elsiņa, Nodarbinātības valsts aģentūras pārstāve Antra Jansone, Ieslodzījumu vietu pārvaldes pārstāve Daina Ruso un Cēsu pašvaldības pārstāve Evija Taurene.

Reģistrācija semināram: https://docs.google.com/forms/d/1ucOvt-PsV7AkGBtTOPj2ZwJmyBsJ9kej1HFv28K4R8s/viewform?edit_requested=true
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA