Seminārs uzņēmējdarbības uzsācējiem “Drošs starts uzņēmējdarbībā”
Apskatīt komentārus (0)


30.03.2017


Turpinot Europe Direct informācijas centra Austrumlatgalē uzsākto projektu “Pasākumu kopums Austrumlatgales topošajiem un esošajiem uzņēmējiem par uzņēmējdarbības iespējām Eiropas Savienībā”, 25. aprīlī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā 124. kabinetā plkst. 10 notiks informatīvais seminārs “Drošs starts uzņēmējdarbībā”.

Semināra mērķis ir vairot izpratni par regulējošiem procesiem, kas nosaka uzņēmējdarbības vidi Latvijā, iedrošinot iedzīvotājus uzsākt savu uzņēmējdarbību. Šos procesus skaidros Uzņēmumu reģistra, Valsts ieņēmumu dienesta, kā arī Pārtikas un veterināra dienesta pārstāvji. Savukārt par pieejamajiem atbalsta mehānismiem un projektu konkursiem jaunajiem un esošajiem uzņēmējiem plašāk stāstīs Attīstības finanšu institūcijas “Altum” un Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centra pārstāvji.

Latviju būtiski ietekmē Eiropas Savienībā pieņemtie likumi un regulas. Eiropas Komisijas ekonomikas padomnieks Mārtiņš Zemītis izklāstīs komisijas prioritātes, kā arī skaidros Eiropas Investīciju plāna jeb Junkera plāna būtību un devumu Latvijas uzņēmējiem.

Semināra otrajā daļā būs iespēja piedalīties grupu darbā kopā ar iepriekšminēto iestāžu pārstāvjiem un gūt risinājumu kādai noteiktai problēmsituācijai, ar ko ikdienā ir sastapies kāds no semināra dalībniekiem. Būs iespēja arī saņemt individuālas konsultācijas.

Projekta “Pasākumu kopums Austrumlatgales topošajiem un esošajiem uzņēmējiem par uzņēmējdarbības iespējām Eiropas Savienībā” ietvaros līdz šim jau notikuši divi informatīvie semināri. “Pirkšanas – pārdošanas anatomija” tika veltīta mārketinga procesu izklāstam, atgādinot, par komunikācijas nozīmi ar klientiem, sākot no paša produkta līdz pat sociālajiem tīkliem. Šajā seminārā pulcējās gan pieredzējuši uzņēmēji, gan arī tie, kas nesen uzsākuši vai tikai plāno savu saimniecisko darbību. Iegūtās zināšanas tika nostiprinātas seminārā par elektronisko komerciju, kur jau praktiski iemēģināti populārākie sociālie tīkli, atklājot savam produktam piemērotāko komunikācijas kanālu.

Seminārā aicināti piedalīties visi interesenti neatkarīgi no tā, vai jau tiek veikta saimnieciskā darbība, vai esat ceļā uz savu ieceru īstenošanu. Dalībai seminārā var pieteikties līdz 19. aprīlim, sazinoties ar IUK komercdarbības speciālistiem Sanitu Zundu (talr. 25740422 e-pasts: sanita.zunda@rezeknesnovads.lv) vai Gunti Klīdzēju (tālr. 25748078, e-pasts: guntis.klidzejs@rezeknesnovads.lv). Piesakoties lūgums norādīt vārdu, uzvārdu, kontakttālruni un e-pastu, darbības pašreizējo vai plānoto sfēru, kā arī norādīt problēmsituāciju ar kuru ir nācies sastapties uzsākot uzņēmējdarbību, vai problēmu, kura iespējams varētu rasties nākotnē uzsākot uzņēmējdarbību.

Ilze Kiščenko,
Projekta sabiedrisko attiecību speciāliste

  
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA