Starptautisks eseju konkurss jauniešiem – veltīts izglītībai mieram
Apskatīt komentārus (0)


15.03.2016


 

Jau vairākus gadus Goi miera fonds (Goi Peace Foundation) ar UNESCO atbalstu organizē starptautisku eseju konkursu jauniešiem, lai veicinātu miera kultūru un stiprinātu starpkultūru dialogu. Šī gada konkursa tēma ir “Izglītība labākai pasaulei priekš visiem”. Jaunieši ir aicināti atbildēt uz jautājumu, kāda izglītība un mācīšanās varētu palīdzēt risināt lokālos un globālos izaicinājumus, veidot ilgtspējīgāku pasauli un veicināt labāku dzīvi visiem?

Konkursā var piedalīties jaunieši līdz 25 gadu vecumam, un vērtēšana notiks divās vecuma grupās: līdz 14 gadu vecumam (bērnu); no 15 līdz 25 gadu vecumam (jauniešu). Vienai esejai ir jābūt vienam autoram. Esejām jābūt angļu, vācu, franču, spāņu vai japāņu valodā. Apjoms – 700 vārdu (vai mazāk).

Esejām jābūt atbilstoši noformētām, norādot vecuma grupu, nosaukumu, vārdu un uzvārdu, adresi, tālruņa numuru, e-pastu, tautību, vecumu (pilni gadi 2016. gada 15. jūnijā), dzimumu, skolas nosaukumu un vārdu skaitu esejā.

Eseja jāiesniedz līdz 2016. gada 15. jūnijam (23:59 pēc vietējā laika). Saskaņā ar konkursa nolikumu, kad eseja iesniegta, autortiesības uz to ir konkursa organizatoriem.

Lai pieteiktu eseju konkursam, iepriekš jāreģistrējas šeit: http://www.goipeace-essaycontest.org/

Plašāka informācija par konkursu un darbu iesniegšana šeit:

http://www.goipeace.or.jp/english/activities/programs/1601.html
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA