VIAA izsludina 2015. gada konkursu „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē”
Apskatīt komentārus (0)


26.05.2015


Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) izsludina projektu konkursu „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē”, lai apzinātu, novērtētu un popularizētu oriģinālus un efektīvus valodu mācīšanas veidus.

2015. gada konkursam var pieteikties visi, kas īsteno valodu apguves projektu vai nodrošina saviem darbiniekiem valodu apguves iespējas:

  • publisko tiesību subjekti, to iestādes;
  • fiziskas personas;
  • neformālās izglītības sniedzēji (bibliotēkas, plašsaziņas līdzekļi);
  • komersanti.

Eiropas atzinības zīmi piešķir par veiksmīgu darbību valodu mācīšanas un apguves jomā neatkarīgi no institūcijas veida un valodas apguvēju vecuma. Būtiski atcerēties, ka atzinības zīmi piešķir projektiem, kas pieteikšanas brīdī tiek īstenoti vai tuvojas nobeigumam, un ka to nepiešķir par izstrādātiem mācību materiāliem.

Šogad tematiskās prioritātes ir:

  • Valodas kā sociālās iekļaušanās veicinātājs. Valodu zināšanas ir nozīmīgas cilvēku savstarpējā komunikācijā un attiecību veidošanā dažādās sabiedrībās.
  • Valodu apguve un sports. Gan sporta spēles, gan citas fiziskās aktivitātes var dažādot un atvieglot valodu apmācību procesu.

Projekta pieteikums jāiesniedz līdz 2015. gada 10. augustam.

Projekta pieteikumu var iesniegt VIAA personīgi, Vaļņu ielā 1, Rīgā, LV-1050 (5. stāvā sekretariātā) vai sūtot pa pastu (pasta zīmoga datums 2015. gada 10. augusts), vai elektroniska dokumenta formā atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu, kā arī projekta pieteikums jānosūta elektroniski uz e-pasta adresi info@viaa.gov.lv.

Detalizētāku informāciju par pieteikumu iesniegšanu lūdzam skatīt konkursa nolikumā.

Papildu informācija:

  • Projektu konkursa nolikums - ?d=EAZVA_konkursa_nolikums.pdf
  • Pieteikuma veidlapa – ?d=Pieteikuma_veidlapa_majas_lapai_EAZVA.doc
  • Paziņojums par 2015. gada konkursa prioritātēm – ?d=label_priorities_2014_2015_en.pdf(EN)

Konkursa uzvarētāji saņems Eiropas Komisijas diplomu, tiesības izmantot Eiropas Komisijas izstrādāto atzinības zīmes simboliku saistībā ar apbalvoto projektu, kā arī VIAA balvu.

Informācijas avots: Valsts izglītības attīstības aģentūra
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA