Lielais Eirovebinārs jau 25. septembrī: svarīgākā informācija un ekspertu atbildes uz visiem jautājumiem par eiro
Apskatīt komentārus (0)


19.09.2013


25. septembrī ikvienam ir iespēja uzzināt visu par eiro Lielajā Eirovebināra jeb interneta tiešraides seminārā Latvijas Komercbanku asociācijas interneta lapā www.bankasoc.lv. Kā eksperti piedalīsies zinošākie valsts pārvaldes un finanšu nozares speciālisti. Vebinārs būs noderīgs ikvienam - no darba ņēmēja un pensionāra līdz grāmatvedim un finanšu direktoram.

"Lai cik daudz apmācību nerīkotu valsts iestādes un privātais sektors, visiem interesentiem tajos piedalīties neizdosies. Latvijas Komercbanku asociācija kopā ar nacionālo Eiro biroju rīko Lielo Eirovebināru, lai dotu iespēju patiešām ikvienam uzzināt par gatavošanos eiro atnākšanai sev ērtā vietā un laikā. Arī tiem, kas jūtas eiro gatavi, interneta semināra ieraksts ļaus pirms "€" dienas atsvaidzināt zināšanas," saka Latvijas Komercbanku asociācijas prezidents Mārtiņš Bičevskis.

Lielā Eirovebināra pirmajā daļā ikviens iedzīvotājs varēs uzzināt svarīgāko par to, kā notiks Latvijas pāreja uz eiro un vai paredzama kāda ietekme uz pensijām, pabalstiem un darba algas izmaksu. Otrajā daļā piedalīties aicināti uzņēmumu vadītāji, lai uzzinātu par ieguvumiem no eiro katram uzņēmumam un valstij kopumā, kā labāk sagatavot uzņēmumu pārejai uz eiro un par iniciatīvu "Godīgs eiro ieviesējs". Trešā daļa ar padziļinātu informāciju domāta finanšu speciālistiem. Tajā valsts labākie eiro eksperti informēs par normatīvo aktu izmaiņām grāmatvedības un nodokļu jomā, kases aparātu pielāgošanu, eiro drošības pazīmēm, kā arī darba tiesisko attiecību svarīgākajiem aspektiem eiro ieviešanas kontekstā. Pasākumu noslēgs sadaļa krievu valodā, sniedzot pārskatu par svarīgāko iedzīvotājiem un uzņēmējiem.

 

Plašāka informācija:

Informācija pašsaziņas līdzekļiem (19.09.2013)

Informācija pašsaziņas līdzekļiem (24.09.2013) - latviešu un krievu valodās;

Programma.

 

Papildus informācija:
Baiba Melnace
Latvijas Komercbanku asociācijas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 29265135
E-pasts: baiba.melnace@bankasoc.lv       

Elīna Kalniņa
Komunikācijas aģentūras/ Edelman Affiliate
Eiro komunikācijas koordinatore
Tālr. 22018527
E-pasts: elina.kalnina@ka.lv
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA